Емоції переповнюють!
У Київському вищому професійному училищі залізничного транспорту імені В.С. Кудряшова відбувся День відкритих дверей.
Під час заходу кожен з охочих міг познайомитися з Училищем ще ближче. Потенційні абітурієнти та їхні батьки мали змогу ознайомитися з професіями, за якими відбувається навчання в Училищі, оглянути навчальні майстерні, поспілкуватися із здобувачами освіти, викладачами та випускниками закладу, які успішно продовжують працювати на залізниці, познайомитися та задати багато важливих запитань роботодавцям. Найбільшу цікавість у потенційних абітурієнтів викликав потяг-симулятор, за кермом якого кожен міг здійснити рейс за маршрутом “Київ-Шевченкове”.
Серед гостей заходу було багато представників роботодавців, що свідчить про міцну та перспективну співпрацю закладу з підприємствами, що гарантує працевлаштування випускників. Дякуємо представникам Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця», КП «Київський метрополітен», ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод», Київська дирекція залізничних перевезень (ДН-1) АТ «Укрзалізниця» та Київській дитячій залізниці за підтримку і співпрацю на шляху підготовки та розвитку фахівців залізничної галузі. Разом ми навчаємо “залізних” людей. Разом ми формуємо еліту нашої держави. Саме за ними майбутнє України.
Ми дякуємо кожному, хто сьогодні відвідав наш заклад освіти. Чекаємо на навчання!
Саме з Київського вищого професійного училища залізничного транспорту імені В.С. Кудряшова розпочинається любов до залізниці та професійний шлях.