У Київському вищому професійному училищі залізничного транспорту імені В.С. Кудряшова 10 червня 2022 року відбулась Державна кваліфікаційна атестація у групі № Т-4 по професії «Провідник пасажирського вагона» з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до «Положення про дистанційне навчання Київського вищого професійного училища залізничного транспорту імені В.С. Кудряшова».

Використовуючи платформу сайту училища, відбулась перевірка знань з професійно-теоретичної підготовки у вигляді тестів. Завдяки соціальним месенджерам, електронній пошті та платформі сайту училища, відбулась перевірка знань та навичок з професійно-практичної підготовки у вигляді вирішення ситуативних завдань.

В проведенні ДКА прийняли участь представники філії «Пасажирська компанія», акціонерного товариства «Українська залізниця» та співробітники закладу освіти.
Дякуємо здобувачам освіти за активну участь у проведенні ДКА у такий нелегкий для України час та бажаємо успіхів у подальшому працевлаштуванні на базовому підприємстві – філія «Пасажирська компанія», акціонерного товариства «Українська залізниця».