Сьогодні, 28.06.2022 у Київському вищому професійному училищі залізничного транспорту відбулося вручення Дипломів кваліфікованого робітника та Свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти у групі № 32 по професії «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст електропоїзда».
            У непростий час для нашої держави час йдуть вчорашні здобувачі освіти у доросле життя. Колектив закладу освіти вітає випускників! Бажаємо, щоб усі плани та цілі стали реальністю! Прагнути до своєї мрії та вірити у себе! Нехай шлях вашого життя буде щасливим, мирним, сповненим можливостей та перспектив!
            Хочемо розповісти про одного зі здобувачів освіти цієї групи.
            Юрій Петраков. Юрко- випускник ІІІ-го курсу Київського вищого професійного училища залізничного транспорту імені В. С. Кудряшова.    

          Мріяв стати машиністом електропоїзда, але війна внесла корективи у мрії хлопця…

         – “3 роки тренувався у складі «Азову”, каже Юра. Проходив вишколи, навчання з тактики, бойової медицини, мистецтва володіння зброєю. Готувався, одним словом.

            З початком повномасштабного вторгнення росії, не вагаючись, пішов захищати Україну. Уже на фронті опанував спеціальність кулеметника.
        – “Спочатку страшно, а потім звикаєш до постійних обстрілів. Розумієш, що робиш важливе. Захищаєш наших дітей, батьків, бабусь. Захищаєш свою землю”.

            Юрій отримав контузію під час звільнення одного із сіл на Сході. Зараз проходить лікування і знову до побратимів.   
       – “По-іншому ніяк. Відпочинемо після перемоги, – всміхається Юрко, складаючи плани на життя у вільній цілісній Україні”.

            Пишаємося! Дякуємо! Віримо у наших Героїв!