Науково методичний центр практичної психології та соціальної роботи ІПО Університету Грінченка надає допомогу учасникам освітнього процесу. Кожного дня з понеділка по п’ятницю будуть виходити нові відео для психологічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, Ви дізнаєтесь, як продовжувати займатися з дитиною навіть якщо у Вас немає спеціального допоміжного матеріалу, як психологічно підтримати дитину у цей нелегкий для нас час. Консультації надає Марина Шопіна, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної освіти Університету Грінченка, кандидат психологічних наук.

Запрошуємо педагогів, учнів та їх батьків, які потребують психологічної підтримки, долучитися до вебінарів фахівців Науково методичного центру практичної психології та соціальної роботи.

Усі актуальні онлайн-зустрічі заплановані у розділі «Психологічна підтримка» на сайті ІПО Університету Грінченка. Розклад постійно оновлюється й знаходиться у відкритому доступі: https://ippo.kubg.edu.ua/content/category/ps-help